SERWIS HANDLOWO USŁUGOWY
ELEKTROTEAM Sp. z o.o.
tel.  (44) 733-86-15
fax. (44) 733-86-16

Rozdzielnice ELSTEEL

elsteel.jpg

w 2012 roku firma Elektroteam podjęła stałą współpracę z producentem obudów elsteel poparte to zostało odpowiednimi certyfikatami oraz szkoleniami z zakresu nowej normy iec 61439-1 iec 61439-2 odnośnie weryfikacji konstrukcji.

 

Od tego momentu zrealizowaliśmy z powodzeniem szereg projektów na bazie konstrukcji elsteel. w swojej ofercie posiadamy zarówno niewielkie stalowe skrzynki jak i większe konstrukcje modułowe, które są z powodzeniem stosowane są na całym świecie.

 

Jednym z rozwiązań jest system tm techno module jest on opatentowanym systemem opartym na modułach z możliwością montażu co 200 mm, przystosowanym do normy iec 61439-1. powstał on w wyniku wieloletnich prac badawczo-rozwojowych i został przetestowany w renomowanych ośrodkach na całym świecie. jest to system otwarty, który umożliwia tworzenie modułów o wielkości od 200 mm we wszystkich trzech kierunkach. tak więc daje praktycznie nieograniczone możliwości przy tworzeniu konstrukcji. konstrukcja ramy wykonana jest z elektrogalwanizowanych stalowych profili o grubości 2 mm, malowanych proszkowo. tworzy to siatkę otworów montażowych co 25 mm we wszystkich kierunkach. konstrukcja spoczywa na modułowej podstawie, która zawiera w sobie elementy niezbędne do podziału panelu oraz jego transportu. system ten ma szereg zastosowań od szaf automatyki poprzez rozdzielnice rozdziału energii po innowacyjny system plug&power.

 

Plug &power to rewolucyjny sposób wykonywania rozdzielnic i układów sterowania silnikami. panele można łączyć i dzielić w nieskończoność, a jednocześnie nadal dostarczać zasilanie do istniejącej aparatury. zarówno projektanci jak i użytkownicy mają możliwość dodania kolejnych sekcji pól bez konieczności odcinania zasilania. z systemem plug &power, projektanci nie są już przywiązani do ścisłych specyfikacji. szybkich zmian można dokonać w dowolnym momencie montażu, instalacji i użytkowania. wyłączenia i godziny postojowe generujące koszty podczas modyfikacji z systemem p&p należą do przeszłości. system tm posiada szereg możliwości i zalet włącznie z formą wygrodzenia do 4b oraz stopniem ochrony ip 55. dzięki szerokiemu wachlarzowi zastosowań oraz elastycznemu systemowi jesteśmy w stanie sprostać bardzo wymagającym zadaniom.

 

Na bazie konstrukcji elsteel jesteśmy w stanie pracować na aparaturze różnych producentów co pozwala na dostosowanie się do warunków zaistniałych na rynku. pozwala na to duży zakres badań przeprowadzonych z między innymi z naszą współpracą poprzez firmę Elsteel.

ELEKTROTEAM
Ul. Brzozowa 8A
97-400 Bełchatów
NIP 7692220648
REGON: 101613463
biuro@elektroteam.com.pl
mobile 880-582-558
mobile 506-566-154
mobile 505-027-171
tel. (44) 733-86-15
Projektowanie stron internetowych Master-NET | Polityka prywatności